Home Sociale ‘Vettingu’ i Universiteteve, Nikolla: Në dhjetor do të ketë një raportim transparent

‘Vettingu’ i Universiteteve, Nikolla: Në dhjetor do të ketë një raportim transparent

213
0
SHARE
Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla, gjate nje konference te perbashket shtypi, me ministrin grek te Edukimit dhe Ceshtjeve Fetare, Andreas Loverdos, i cili ndodhet per nje vizite zyrtare ne Tirane./r/n/r/nLindita Nikolla, Minister of Education and Sports, during a meeting with Andreas Loverdos, Minister for Education and Religious Affairs.

viagra pill for woman Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Lindita Nikolla zhvilloi sot një takim me homologun e saj të Kosovës, Shyqiri Bytyqi.

go here Lindita Nikolla theksoi se integrimi dypalësh i politikave arsimore midis Shqipërisë dhe Kosovës ka rëndësi të veçantë.

Loading...

http://podzamcze-dobczyce.pl/?author=46 Ministrja deklaroi gjithashtu se brenda dhjetorit do të ketë një raportim transparent për publikun mbi vlerësimin dhe akreditimin institucional të universiteteve realizuar nga agjencia britanike në Shqipëri.

http://www.ecoshelta.com/?kampys=digital-options&d33=70Bashkëpunimi midis Shqipërisë dhe Kosovës në fushën e arsimit parauniversitar dhe universitar do të vazhdojë të konsolidohet.

rencontre rpg Në kuadër të implementimit të kurrikulës së re do të jetë i vlefshëm bashkëpunimi në procesin e kualifikimit të mësuesve, si dhe bashkëveprimi për të gjitha nismat reformuese në këtë sektor.

source site Për MASR reforma në arsimin e lartë është një tjetër proces i rëndësishëm, gjatë të cilit mund të krijojmë bashkëpunim dhe shkëmbim eksperience.

Tastylia Oral Strip without prescription Brenda dhjetorit do të ketë një raportim transparent për publikun mbi vlerësimin dhe akreditimin institucional të universiteteve realizuar nga agjencia britanike.

opcje binarne forex nawigator Ne do të krijojmë kushtet për të rritur cilësinë në arsim, pasi kjo është sfida jonë e radhës. Jam e bindur se me punë dhe gatishmërinë e përbashkët do arrimë integrimin dypalësh të politikave arsimore”.

Tutta la Informazione di 3t - Turian enter site S.r.l. di Porcia (Friuli-venezia Giulia). Telefono, indirizzo, vendite, impiegati, società equilibrio Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi shprehu gatishmërinë për vijimin e mëtejshëm të bashkëpunimit midis dy vendeve.

http://www.macfixer.co.uk/?veselowivem=%D8%A3%D9%81%D8%B6%D9%84-%D9%85%D9%86%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%AE%D9%8A%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%AB%D9%86%D8%A7%D8%A6%D9%8A%D8%A9&3bb=c4 “Bashkëpunimi midis dy vendeve në fushën e arsimit është shumë i rëndësishëm dhe do të vijë duke u forcuar në vijim.

http://celebritysex.cz/?triores=dalton-dating-services&c39=92 Kosova dhe Shqipëria kanë bashkëpunuar në çështjen e kurrikulave dhe ajo çfarë mbetet prioritare midis dy dikastereve në vijim është rritja e cilësisë në fushën e arsimit” deklaroi ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

naruto rencontre kyubi