Home Aktualitet Ja bizneset që përjashtohen nga skema e TVSH-së, Ahmetaj: Çmimet nuk rriten

Ja bizneset që përjashtohen nga skema e TVSH-së, Ahmetaj: Çmimet nuk rriten

218
0
SHARE

watch Ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj deklaroi gjatë një takimi me biznesin e vogël se “TVSH për të gjithë” do të thotë formalizim i ekonomisë dhe rritje e konkurrencës.

go

binäre optionen signalgeber kostenlos “Ambulantët do të jenë të përjashtuar nga TVSH. Ai që shet fruta-perime nuk është pjesë e detyrimit. Po e kolaudojmë në mënyrë që ne të fusim në sistem jo këtë pjesë të sipërmarrjes, por atë pjesë biznesi të vogël që është pjesë e transaksioneve që rrjedhin nga biznesi i madh”, shpjegoi Ahmetaj.

etoro opcje binarne
Loading...

purchase Lyrica cheapDo të jemi sërish këtu pas disa muajsh për të parë se çmimet nuk u rritën dhe kostoja nuk u rrit”, shtoi ministri i Financave dhe Ekonomisë.

valutahandel malmö

source url Në lidhje me shqetësimin për rritjen e çmimeve, Ahmetaj tha: “Informalët do i rrisin çmimet, ndërsa formalët nuk e bëjnë dot”.

trading opzioni binarie prova demo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

follow link

1er mail site de rencontre

http://big-balloon.nl/wedstrijden?s

iq binarie