Home Politike Gramoz Ruçi uron Janullatos, ka edhe një mesazh për të gjithë politikanët

Gramoz Ruçi uron Janullatos, ka edhe një mesazh për të gjithë politikanët

280
0
SHARE

source url Në ditën e Krishtlindjes, kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi përveç urimit për të gjithë besimtarët kishte edhe një mesazh për politikanët. Ai kërkoi nga ata më shumë maturi dhe luajalitet. Po ashtu Ruçi tha se e ka uruar Janullatos për nënshtetësinë shqiptare, që iu dha nga Presidenti Ilir Meta.

http://tennisclubpaimpol.fr/bisese/2670

go to site enter Ruçi: Të gjithë besimtarëve të krishtërë i uroj Gëzuar Krishtlindjet. Po kështu të gjithë shqiptarëve do ti uroja që viti 2018 të jetë një vit i begatë, i dashurisë, mirësisë, solidaritetit dhe i shpresës dhe gjithë politikanëve do ti uroja më shumë luajalitet dhe më shumë maturi.

Loading...

go here SI e vlerësoni vendimin e Metës për shtetësinë e Janullatos?

are we officially dating bande annonce vf go to link Ruçi: Unë jam këtu për ta uruar hirësinë Janullatos, dy urime bashkë, e para Krishtlindjet dhe e dyta ta gëzojë shtetësinë shqiptare

http://www.mylifept.com/?refriwerator=ig-bin%C3%A4re-optionen&7e3=53 ig binäre optionen  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

source url

follow site

demo azioni binarie