Kreu Aktualitet Benjamin Netanyau do të vizitojë Tiranën në 1 nëntor

Benjamin Netanyau do të vizitojë Tiranën në 1 nëntor

1101
0

Zyra e kryeministrit Benjamin Netanyau njoftoi se kryeministri i Izraelit do të udhëtojë për në Shqipëri dhe Bullgari për t’u takuar me politikanët ballkanikë në fillim të muajit të ardhshëm. “Netanjahu do të marrë pjesë në një Samit të pacaktuar rajonal në Shqipëri më 1 nëntor,” thotë zyra e tij. Ai do të kalojë dy ditët e ardhshme në Bullgari, ku do të takohet me krerët e Greqisë, Rumanisë, Bullgarisë dhe Serbisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.