Kreu Sociale Parku i Liqenit Artificial, me ngjyrat e fëmijëve qyteti vishet me magji!

Parku i Liqenit Artificial, me ngjyrat e fëmijëve qyteti vishet me magji!

265
0

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka postuar disa foto në rrjetet sociale nga mëngjeset në Parkun e Liqenit Artificial. Në to duken fëmijë që po argëtohen duke pikturuar.

“Sa bukur kur vera me mëngjeset e freskëta nis plot lojëra, pikturë e argëtim në park. Me ngjyrat e fëmijëve qyteti vishet me magji!”, shkruan Veliaj në rrjetet sociale.

Në Parkun e Liqenit Artificial të Tiranës të rritur e fëmijë mund të kalojnë momente argëtimi nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe të shijojnë freskinë që u fal natyra.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.