E diel, Prill 22, 2018
Home Tags Busti

Tag: busti

Përurohet busti i kantautorit Françesk Radi

Miq, të afërm dhe dashamirës të muzikës së tij, u mblodhën sot pranë kodrave të Liqenit Artificial, për të përkujtuar një vjetorin e ndarjes...