Kreu Etiketimet Etilda Gjonaj

Etiketim: Etilda Gjonaj

Opozitë e dëshpëruar, ngre kauza të paqena

Fjala e ministres së Drejtësisë, znj. Etilda Gjonaj mbajtur në interpelancën e thirrur nga krerët e grupeve parlamentare të PD dhe LSI në seancën...

Mbështetje për zbatimin e reformës në drejtësi

Deklaratë për shtyp e Ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit të Ministrave: Qeveria shqiptare, me mbledhjen e sotme të Këshillit të...