http://pandjrecords.com/site/tmp/cTivrC.php?z3=aFhZbGJBLnBocA==. full hookup rv sites in colorado. http://weki.com.np/?timer=forex-personalizzato-on-line&49d=d6. fare soldi online con opzioni source http://flywind.com.br/bakester/9605 go to link S.R.L. - Via Grota Del Diau Zot 1 - 34074 Monfalcone (GO)45.7899713.56284: visualizza indirizzo, numero di telefono, CAP, mappa, indicazioni http://www.selectservices.co.uk/?propeler=opzioni-bibarie&b9a=c5
Home Tags Kryeministri Edi Rama

Tag: Kryeministri Edi Rama

Kontributi i përdoruesve i domosdoshëm për sigurinë e Rrugës së Kombit

Kryeministri Edi Rama në Kuvend: Debati mbi këtë temë nuk ia vlen. Është një debat që nuk ka dy anë që diskutojnë në rrugën e...

Emigrimi i shqiptarëve si fenomen historik në rënie

Fjala e kryeministrit Edi Rama në Konferencën Ndërkombëtare “Sfidat e migracionit”: Pikë së pari, faleminderit për këtë nismë, që besoj ka një vlerë të veçantë...

Shkurtim drastik burokracive në çdo sektor

Kryeministri Edi Rama në konferencën kombëtare për reformimin e shërbimeve administrative: Sot u paraqit një përmbledhje shumë e sintetizuar e një pune shumë voluminoze, që...

Jo marrëveshje të korrigjuar për detin me Greqinë, por marrëveshje të...

Kryeministri Edi Rama në emisionin “Real Story” në “Vizion Plus”, për negociatat mes Shqipërisë dhe Greqisë: Sokol Balla: Zoti Kryeministër përse jemi në atë...

BASHKIA E TIRANËS TESTON AUTOBUSIN E PARË ELEKTRIK

Transporti publik në Tiranë ka hyrë në një epokë të re. Bashkia e Tiranës nisi sot testimin e autobusit të parë elektrik, duke shënuar...

Kryeministri Edi Rama në sesionin e 72-të të Asamblesë së Përgjithshme...

Fjala e Kryeministrit Edi Rama në sesionin e 72-të Asamblesë së Përgjithshme të OKB:  Zoti President! Zonja dhe zotërinj! Sa herë ka ndodhur, që njerëzimi është përballur në...

Nuk do përdorim forcën e numrave për të shkelur vijat e...

Fjala e Kryeministrit Edi Rama sot ne Kuvend: I nderuar Kuvendi i Shqipërisë, Shkëlqesi ambasadorë, Miq të ftuar, Përsëpari, në emër të shumicës së re kuvendore dhe të...

Betejën e kemi me parazitët e me grabitqarët

Nga fjala e Kryeministrit Edi Rama në dëgjesën publike me qytetarë në Lezhë: Është e mundur që ky komunikim që bëjmë në këto dëgjesa, të...

Zyrat e shtetit do jenë të njerëzve të zakonshëm, jo të...

Fjala e Kryeministrit Edi Rama në dëgjesën publike me qytetarë në Vlorë: I dëgjova me vëmendje të gjitha këto shqetësime dhe është e qartë që...

Çdo përpjekje për të hapur rrugën drejt BE

Kryeministri Edi Rama pati një takim kokë më kokë me Përfaqësuesen e Lartë të Bashkimit Europian për Politikën e Jashtme e të Sigurisë, Federica...