Kreu Etiketimet Kryeministrit Edi Rama

Etiketim: Kryeministrit Edi Rama

Intervistë e Kryeministrit Edi Rama për Zërin e Amerikës

VOA: Zoti Kryeministër, mirë se vini në programin e Zërit të Amerikës! Kryeministri Edi Rama: Mirë se ju gjej! Faleminderit! VOA: Zoti Kryeministër, në fjalën tuaj sot, ju thatë...

Do çojmë më tutje me reformat, krah për krah Gjermanisë

Deklarata për shtyp e Kryeministrit Edi Rama dhe ministrit të Jashtëm gjerman Sigmar Gabriel: Kryeministri Rama: Mirëdita! Është kënaqësi dhe nder i veçantë, që sot kemi një...