Kreu Etiketimet Kuvend

Etiketim: Kuvend

Mazhoranca në Kuvend i thotë STOP kazinove elektronike dhe basteve sportive

Fjala e Kryeministrit Edi Rama në seancën e sotme në Kuvend për mbylljen e kazinove elektronike dhe të basteve të çfarëdolloji, përfshirë bastet online:​ I...

Mbyllja e basteve, merr fund makthi për 70 mijë familje

Fjala e Kryetarit të Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla në seancën e sotme parlamentare: Zonja Kryetare e seancës, kolegë deputetë, Këtu nuk ka nevojë...

Kontributi i përdoruesve i domosdoshëm për sigurinë e Rrugës së Kombit

Kryeministri Edi Rama në Kuvend: Debati mbi këtë temë nuk ia vlen. Është një debat që nuk ka dy anë që diskutojnë në rrugën e...

Nuk do përdorim forcën e numrave për të shkelur vijat e...

Fjala e Kryeministrit Edi Rama sot ne Kuvend: I nderuar Kuvendi i Shqipërisë, Shkëlqesi ambasadorë, Miq të ftuar, Përsëpari, në emër të shumicës së re kuvendore dhe të...