Kreu Etiketimet Partia Socialiste

Etiketim: Partia Socialiste

Dështimi i negociatave, reagon Partia Socialiste

Partia Socialiste deklaratë për media: Partia Socialiste shpreh keqardhjen per abuzimet mediatike te te ashtuquajturit koalicion opozitar, me nje proces shume serioz dhe delikat perpjekjesh...