E diel, Prill 22, 2018
Home Tags Procedurat doganore

Tag: procedurat doganore

Lehtësim procedurave doganore me Maqedoninë

Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, z. Niko Peleshi ka zhvilluar një vizitë një ditore në Ohër, ku është takuar me Ministrin maqedonas të...