Kreu Etiketimet Procesi i zgjedhjes së delegatëve

Etiketim: procesi i zgjedhjes së delegatëve

Mbyllet procesi i zgjedhjes së delegatëve në PS

Fjala për media e Sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Socialiste, Taulant Balla:  Partia Socialiste është një shkollë e funksionimit demokratik dhe këtë e ri-dëshmoi sot...