Kreu Etiketimet Qyteti Studenti

Etiketim: Qyteti Studenti

Nis rikonstruksioni i konvikteve në Qytetin Studenti

Ministri i Energjetikës dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe ambasadorja e Gjermanisë në Tiranë, Susanne Schütz përuruan sot...