Kreu Etiketimet Rama

Etiketim: Rama

Kryeministri Rama takon Presidentin e KE Donald Tusk

Kryeministri Edi Rama u takua sot në Bruksel me Presidentin e Këshillit Europian Donald Tusk. Në përfundim të takimit, Kryeministri Edi Rama dhe Presidenti...