Kreu Etiketimet Sigmar Gabriel

Etiketim: Sigmar Gabriel

Do çojmë më tutje me reformat, krah për krah Gjermanisë

Deklarata për shtyp e Kryeministrit Edi Rama dhe ministrit të Jashtëm gjerman Sigmar Gabriel: Kryeministri Rama: Mirëdita! Është kënaqësi dhe nder i veçantë, që sot kemi një...