Kreu Aktualitet Del bllof skenari Basha-Kryemadhi për protestën e të enjtes

Del bllof skenari Basha-Kryemadhi për protestën e të enjtes

1086
0

Teksa Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë paralajmëruar protestë para Kuvendit, Konferenca e Kryetarëve ka vendosur që sot të mbahet seanca parlamentare. “Sot, ne oren 17:00 Kuvendi mblidhet ne seance plenare. Rendi i dites eshte ne faqen zyrtare te Kuvendit”, njofton Kuvendi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.