Kreu Kronike “Forca e ligjit”

“Forca e ligjit”

1437
0

Ministria e Brendshme ka publikuar të gjitha rastet e operacionit “Forca e Ligjit” ku ka pasur të arrestuar dhe asete të sekuestruara. “Në kuadër të Operacionit “Forca e Ligjit” janë skeduar disa grupe kriminale me rrezikshmëri të lartë shoqërore (që veprojnë në territorin e Republikës së Shqipërisë ose/dhe me shtrirje në vendet e tjera), të cilat janë objekt i punës së Task Forcës Speciale Qendrore dhe 12 Task Forcave Rajonale,” thuhet në njoftimin e Ministrisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.