Kreu Politike FOTO-LAJM/ Rama takohet me presidentin Donald Trump

FOTO-LAJM/ Rama takohet me presidentin Donald Trump

1596
0

Kryeministri Edi Rama i shoqeruar nga bashkeshortja e tij Linda, ndodhen ne SHBA. Ata nga atje kane takuar presidentin Donald Tramp dhe zonjen e Pare Melania Trump.

 Ka qene vete Rama, qe ka publikuar foton ne profilin e tij “Facebook”, ku shkruan: PHOTO OF THE DAY, ne shqip “Foto e dites”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.