Kreu Aktualitet IKMT aksion në by pass-in e Fierit

IKMT aksion në by pass-in e Fierit

1022
0

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur sot prishjen e pesë objekteve në kuadër të ndërtimit të by pass-it të Fierit. Objektet janë të madhësive të ndryshme dhe kanë pasur funksione të ndryshme. Aksioni i IKMT ka nisur pas një VKM-je për shpronësimin e këtyre objekteve.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.