Kreu Aktualitet Rama: Përfitoni nga programet mbështetëse në bujqësi

Rama: Përfitoni nga programet mbështetëse në bujqësi

1232
0

Kryeministri Rama e ka nisur ditën me një ftesë për të gjithë shqiptarët e interesuar që duan të përfitojnë nga programet mbështetëse në bujqësi. Me një video informuese, postuar në faqen e tij në Facebook, Rama fton të interesuarit të aplikojnë duke filluar nga 30 Nëntori me projekte për zhvillimin e fermës e të ekonomisë në fshat. “Mirëmëngjes! Dhe me këtë ftesë për të përfituar nga programet mbështetëse në bujqësi dhe të aplikoni duke filluar nga 30 Nëntori me projektet tuaja për zhvillimin e fermës e të ekonomisë në fshat, ju uroj një ditë të mbarë,” shkruan sot kryeministri Rama në “Facebook”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.