Kreu Edi Rama Rama zgjedh maskat e Halloween-it për Bashën e Berishën

Rama zgjedh maskat e Halloween-it për Bashën e Berishën

1681
0

Kryeministri Edi Rama, ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’iu uruar ndjekësve të tij festën e Halloween-it. Me anë të video-montazheve, Rama ka ironizuar si kreun e PD Lulzim Basha dhe ish-liderin e kësaj partie, Sali Berisha duke u vendosur maskat e Halloween-it. Në video Basha është shndërruar në një lakuriq nate, ndërsa Berisha një skelet që ka një kungull mbi kokë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.