Kreu Aktualitet Rilindja Urbane në Dibër

Rilindja Urbane në Dibër

1013
0

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me një video në rrjetin social Facebook. Nga pamjet e publikuara tregohen investimet e qeverisë për zhvillimin e qytetit të Peshkopisë dhe infrastrukturës rrugore. Rama gjithashtu tregon se në Muzeun e Kastriotëve, në Sinë, kane mbaruar restaurimet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.