Kreu Etiketimet Ahmetaj

Etiketim: Ahmetaj

Rriten pagat në sektorin publik

Deklarata e Ministrit të Financave dhe Ekonomisë z. Arben Ahmetaj, pas mbledhjes së Këshillit të Ministrave, për Buxhetin 2019 dhe Paketën Fiskale: Përshëndetje të gjithëve, Sot...