Kreu Etiketimet Ambulanca

Etiketim: ambulanca

TAP: Zjarrfikëse dhe ambulancë për 8 bashki

Ministria e Energjisë dhe Industrisë i është drejtuar me një shkresë konsorciumit të gazsjellësit TAP ku i kërkon që në kuadër të projekteve për...