Kreu Etiketimet Brian Yee me gazetarët

Etiketim: Brian Yee me gazetarët

Intervista e plotë e Brian Yee me gazetarët e rinj

Deri tani Z. Yee, keni takuar Z. Rama, Z. Meta dhe më pas Z. Basha. A keni një plan politik për krizën? Nëse dështon...