Kreu Etiketimet Çerdhet dhe kopshtet e Tiranës

Etiketim: Çerdhet dhe kopshtet e Tiranës

Çerdhet dhe kopshtet e Tiranës me standarde evropiane

Shtatori do t’i gjejë më të vegjlit e Njësisë 7 me kopësht të ri e me kushte bashkëkohore. Pas dy vitesh pezullim, Bashkia e...