Kreu Etiketimet Fato Berberi

Etiketim: Fato Berberi

Kur i hodhën litarin në fyt

-Me rastin e 90 vjetorit të lindjes Fato Berberi lindi dhe u rrit në qytetin e Gjirokastrës në vitin 1927.  Ajo zhvilloi veprimtarinë në radhët...