Kreu Etiketimet Françesk Radi

Etiketim: Françesk Radi

Përurohet busti i kantautorit Françesk Radi

Miq, të afërm dhe dashamirës të muzikës së tij, u mblodhën sot pranë kodrave të Liqenit Artificial, për të përkujtuar një vjetorin e ndarjes...