Kreu Etiketimet Negociatat mes Shqipërisë dhe Greqisë

Etiketim: negociatat mes Shqipërisë dhe Greqisë

Jo marrëveshje të korrigjuar për detin me Greqinë, por marrëveshje të...

Kryeministri Edi Rama në emisionin “Real Story” në “Vizion Plus”, për negociatat mes Shqipërisë dhe Greqisë: Sokol Balla: Zoti Kryeministër përse jemi në atë...