Kreu Etiketimet Vangjush Dako

Etiketim: Vangjush Dako

Dako: Pushuesit nga Kosova dhe nga të gjitha vendet janë të...

Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako ka sqaruar opinionin publik në lidhje me komentet për “ndalimin” që i bëhet aubuzovë me pushues për...

Siç luftuam për reformën në drejtësi, do luftojmë dhe për punësimin

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun Durrës, njëherësh kryetari i Bashkisë, z. Vangjush Dako, së bashku me kandidatin për deputet, z. Jurgis Çyrbja,...